Blogi

Metro cieszyn

Off 2

Uks lider rokietnica
Z jakich przyczyn gram u bukmacherów?
W sumie znam niezliczoną ilość ludzi – głównie facetów, którzy kochają typy bukmacherskie. Doskonale znam ową dziedzinę, bo osobiście grywam u bukmacherów jakieś 15 lat. Choć oczywiście w trakcie swojej kariery nie wygrałem wielu pieniędzy, to w sumie i tak będę w dalszym ciągu grał u buków!
Z jakich powodów? Cóż, prawda jest taka, że tak naprawdę to moja sytuacja jest taka, iż kocham ten dreszczyk emocji – kiedy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczącą część pensji, wreszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chcę w trzeciej części artykułu napisać trochę na temat poprawnego typowania meczów.
Sądzę, że aktualnie miłośnicy obstawiania meczów mają sporo prostsze życie – w końcu bez żadnego kłopotu można trafić na te typy bukmacherskie, które być może nie są pewniakami, lecz są w stanie jakoś ochronić nas przed wpadką. Czyli jeśli chciałbyś postawić na Juventus Turyn w spotkaniu z Manchesterem City, ale dowiadujesz się, iż duża grupa obstawiających optuje za tą drugą drużyną, ponieważ choćby są lepiej przygotowani fizycznie, najzwyczajniej w świecie masz możliwość przemyśleć własną grę. W dalszym ciągu będę grał u bukmacherów, Tobie także to radzę. No chyba, że nie ukończyłeś 18 lat.
Rozacz również: https://www.siatkowkadzieci.pl

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Jaki biznes jest teraz strzałem w dziesiątkę?

    Jaki biznes jest teraz strzałem w dziesiątkę? Niezmiernie ciężko jednoznacznie napisać co jest dzisiaj dobrym interesem. W końcu na przykład tworzenie serwisów internetowych oraz ich optymalizacja i pozycjonowanie jest ciekawym sposobem na biznes, lecz nie można powiedzieć, że definitywnie każdy może sobie poradzić z np. optymalizacją. Tak samo sytuacja się przedstawia jeśli wziąć pod uwagę…

  • W jaki sposób uniknąć problemów z Urzędem Skarbowym?

    W jaki sposób uniknąć problemów z Urzędem Skarbowym? Urząd Skarbowy jest taką instytucja, którą przeciętny Kowalski lubi wyłącznie wtedy, gdy dostaje zwrot podatku. Zazwyczaj niezbyt miło myślimy o tym urzędzie. Czemu trudno jakoś się dziwić – przecież ogólnie nie dość, że podatki są wysokie, to jeszcze procedury podatkowe bardzo uciążliwe. Nie można również zapominać o…